/Local/assaabloyCOMTR/images/Main%20Page/bannerwrld.jpg
The global leader in door opening solutions
/Local/assaabloyCOMTR/images/Main%20Page/ita1.jpg
Yenilikçi çözümler
/Local/assaabloyCOMTR/images/Main%20Page/ita2.jpg
Hedefinize ulaşmanıza yardımcı olur

ASSA ABLOY Türkiye

ASSA ABLOY, kapı açma çözümlerinde dünya lideridir ve kendini kullanıcıların güvenlik, emniyet ve kullanım kolaylığı ihtiyaçlarını karşılamaya adamıştır.

SMARTair®

SMARTair bir kablosuz geçiş kontrol sistemidir. SMARTair sayesinde anahtar taşımaktan kurtulun ve binanıza olan erişimi tek bir noktadan kontrol edin.

Daha fazlasını öğren

CLIQ®

CLIQ®, isteğe göre Bluetooth işlevine de sahip olabilen programlanabilir fiziksel anahtara, kablosuz elektromekanik kapı kilitleri ve asma kilitler ile güçlü, kullanıcı dostu yönetici yazılımına dayanan kablosuz bir mekatronik geçiş kontrol sistemidir.

Daha fazlasını öğren

Aperio®

Aperio®, son kullanıcıların kontrol edilebilirliğini ve tesislerinin güvenlik seviyesini artırmak amacıyla tasarlanan, basit ve akıllıca bir çözüm sunan geçiş kontrol sistemidir. Aperio'nun bileşenleri online bareller, online kapı kolları, kilitler ve iletişim hublarıdır.

Daha fazlasını öğren

Kapı Kapatıcılar

ASSA ABLOY, yüksek kalitedeki kapı kapatıcıları geniş bir ürün yelpazesinde sunmaktadır.

Daha fazlasını öğren

Panik Çıkış Aksesuarları

Kamu, endüstriyel, ticari ve resmi binalar her zaman iki önemli sorun ile karşı karşıyadır; Can ve mal güvenliği. ASSA ABLOY acil durumlarda ortaya çıkan bu tür sorunları çözebilmek için birden çok panik çıkış aksesuarı üretir ve müşterilerine çeşitli seçenekler ile esneklik sağlar.

Daha fazlasını öğren

OneSystem Kilitleri

ASSA ABLOY, OneSystem ile ticari ve kamu binaları için yeni, oldukça modern bir mekanik kilit ürün yelpazesi sunmaktadır.

Daha fazlasını öğren